آخرین مهلت ثبت نام و ویرایش آزمون علوم آزمایشگاهی اعلام شد

آخرین مهلت ثبت نام و ویرایش اطلاعات آزمون دوره تکمیلی علوم آزمایشگاهی اعلام شد.

آخرین مهلت ثبت نام و ویرایش آزمون علوم آزمایشگاهی اعلام شد

به گزارش خبرنگاران، داوطلبان آزمون دوره تکمیلی علوم آزمایشگاهی که هنوز پیروز به ثبت نام نشده اند و یا کسانی که احتیاج به ویرایش اطلاعات ثبت نامی خود دارند، در روزهای دوشنبه و سه شنبه 20 و 21 خرداد ماه می توانند نسبت به ثبت نام و ویرایش اطلاعات اقدام نمایند.

افرادی که در یکی از رشته های علوم آزمایشگاهی بالینی (ایمنی شناسی پزشکی، انگل شناسی پزشکی، باکتری شناسی پزشکی، بیوشیمی بالینی، ژنتیک پزشکی، میکروب شناسی پزشکی، قارچ شناسی پزشکی، ویروس شناسی پزشکی و هماتولوژی آزمایشگاهی و بانک خون) دارای دکتری تخصصی (P.hD) یا تخصص بوده و پس از فراغت از تحصیل دارای حداقل 4 سال سابقه کار در رشته تخصصی باشند (دانش آموختگان خارج از کشور در صورتی که عنوان مدرک ارزشیابی شده آنها مطابق موارد فوق الذکر باشد و یا دارای کارت و شماره نظام پزشکی از سازمان نظام پزشکی جمهوری اسلامی باشند) مجاز به ثبت نام در این آزمون هستند.

لازم به ذکر است آزمون کتبی 27 تیرماه برگزار می گردد. آزمون مصاحبه نیز مبتنی بر سوابق شغلی و علمی داوطلبان انجام خواهد شد.

بر اساس اعلام مفدا، نتایج آزمون کتبی تا نیمه اول مرداد ماه اعلام می گردد و مصاحبه تا خاتمه نیمه دوم مرداد انجام خواهد شد.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "آخرین مهلت ثبت نام و ویرایش آزمون علوم آزمایشگاهی اعلام شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آخرین مهلت ثبت نام و ویرایش آزمون علوم آزمایشگاهی اعلام شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید