آماده سازی بوستان های مشهد برای برگزاری جشن های دهه ولایت

به گزارش خبرنگاران، مهدی یعقوبی ظهر سه شنبه در جمع خبرنگاران اظهار کرد: همزمان با فرارسیدن دهه ولایت آماده سازی فضا و سکوهای موجود در بوستان ها جهت برگزاری جشن ها و مراسم های فرهنگی از سوی مدیریت امور فرهنگی شهرداری مشهد در حال اجرا است.

آماده سازی بوستان های مشهد برای برگزاری جشن های دهه ولایت

وی اضافه کرد:با توجه به نزدیک شدن به ایام دهه ولایت در کنار گل کاری و آذین بندی شهر، برطرف نازیبایی های فضای سبز و نیز برطرف نقص سیستم های روشنایی و نورپردازی موجود در فضای سبز شهری نیز در حال اجرا است.

مدیر فضای سبز شهرداری مشهد ادامه داد: کاشت 25 هزار بوته گل، آذین بندی و چراغانی شهر و جانمایی المان های گل با نام امام علی (ع) در معابر اصلی شهر مشهد به مناسبت دهه ولایت انجام گردیده است.

وی تاکید نمود: تکمیل و تعویض گل گلدان های بزرگ و المان های شهر نیز در دستور کار بوده است و در این راستا تعداد 25 هزار بوته گل، در نقاط مختلف شهرکاشته خواهد شد که تاکنون بخش عمده ای از این اقدامات انجام گردیده و مابقی نیز در حال اجرا است.

یعقوبی توضیح داد: همچنین 10 سازه با طرح های متنوع برای نصب گل شاخه بریده با مضمونعلی ولی الله آماده گردیده است که سه روز قبل از عید سعید غدیر، در نقاط مختلف شهر نصب خواهد شد.

مدیر فضای سبز شهرداری مشهد اعلام کرد: در کنار کاشت این تعداد گل، 169 عدد جای گل چوبی نیز در 24 خیابان اصلی منتهی به حرم مطهر جایگزین گلدان های موجود گردیده و تعداد 27 عدد جعبه گل نیز در سه معبر جدید جانمایی گردیده است.

منبع: خبرگزاری مهر

به "آماده سازی بوستان های مشهد برای برگزاری جشن های دهه ولایت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آماده سازی بوستان های مشهد برای برگزاری جشن های دهه ولایت"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید