آکوامارین ویلا پاتایا

نشستن در انتهای خیابان اولیه در یک روستا ، این ویلای راحت برای کسانی ایجاد شد که آرزوی استراحت ، تعطیلی بدون نگرانی در تایلند را داشتند . در این ویلای سه بعدی که هر چیزی که در یک تعطیلات به آن احتیاج دارید ، شش نفر را می توان در آن جا جای داد . تمام انواع درختان نخل را می توان در ملک یافت تا این احساس بی نظیر بودن در مناطق استوایی را به او بدهد . همراه با یک باغ پر زرق و برق ، استخر یک صفحه غواصی متصل به سالن دارد .

آکوامارین ویلا پاتایا

این سالن که در سبک تایلند طراحی گردیده است، جایی است که شما می توانید در طول روز در سایه کامل استراحت کنید. این کار با پنکه سقفی برای مبارزه با گرما و ایجاد یک فضای غذاخوری فوق العاده برای عصرها وجود دارد. حیاط بیرونی اضافی نیز برای میزبانی شش نفر برای تفریحات در فضای باز نیز عالی است، در حالی که در داخل ویلا یک آشپزخانه کامل برای پخت وپز خانگی جدی موجود است. این ویلا در فاصله 5 کیلومتری و 4 کیلومتری ساحل جومتین واقع گردیده و نزدیک به چندین جاذبه توریستی در این منطقه است.

از جاده سوخومویت یا جاده Theprasit. می توانید به سواحل مجاور و تایلندی نیز برسید. Silverlake در بزرگ ترین فستیوال موسیقی تایلند قرار گرفته است، در حالی که Viharnra Sien چینی برای یک دیدار آرام عالی است. اسکله ماهیگیری و اسکله ماهیگیری در بیگ نیز ارزش یک سفر روز را دارد.

به "آکوامارین ویلا پاتایا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آکوامارین ویلا پاتایا"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید