استراماچونی برنگردد بهتر است، نباید با احساسات طرفداران بازی کرد

فرشاد فلاحت زاده در مصاحبه با خبرنگاران گفت: با این وضعیتی که پیش آمده و با رفتاری که استراماچونی در این چند روز داشت و هر روز یک بهانه جدید می آورد، اصلاً نیاید بهتر است. رفتار او به من که پیشکسوت این تیم هستم بر خورد چون انتظار نداشتم بعد از نتایج خوبی که گرفت و محبوبیتی که بین طرفداران کسب کرد، اینطور با احساسات و شخصیت ما بازی کند.

استراماچونی برنگردد بهتر است، نباید با احساسات طرفداران بازی کرد

مدافع پیشین آبی ها گفت: استقلال تیم کوچکی نیست و خیلی از مربیان بزرگ برای نشستن روی نیمکت این تیم باید در نوبت بایستند. این را کتمان نمی کنیم که استراماچونی در این تیم خیلی خوب کار کرد و بابت اتفاقات فنی خوبی که رقم زد از او تشکر می کنیم. اما استراماچونی این حق را نداشت و ندارد که این همه روز ما را سرِکار بگذارد. بهتر بود بعد از آنکه پولش را گرفت مردانه می گفت قصد بازگشت ندارم.

فلاحت زاده توضیح داد: استقلال نمی تواند بیشتر از این پای استراماچونی بایستد و باید هرچه سریعتر تکلیف نیمکت تعیین گردد تا تیم وارد بازار جابجایی گردد.

وی خاطرنشان ساخت: از نظر من بهترین گزینه ایرانی قلعه نویی است. اما او مربی سپاهان است و در این شرایط نمی تواند آن تیم را رها کند. بعد از قلعه نویی بهترین گزینه فرهاد مجیدی است که فکر می کنم گزینه ای جدی برای این منظور است.

پیشکسوت آبی پوشان گفت: باید مجیدی را به عنوان سرمربی معرفی کرد و طرفداران و هیات مدیره از او حمایت نمایند. حتی اگر در این فصل نتایج خوبی هم نگیرد اما باز هم باید از او حمایت گردد تا در آینده ای نزدیک صاحب یک مربی خوب و ششدانگ شویم که از خانواده خود استقلال هست.

منبع: خبرگزاری مهر

به "استراماچونی برنگردد بهتر است، نباید با احساسات طرفداران بازی کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "استراماچونی برنگردد بهتر است، نباید با احساسات طرفداران بازی کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید