استراماچونی رسما استقلالی شد

قرارداد استقلال تهران با آندره آ استراماچونی سرمربی جدید آبی پوشان رسماً امضا شد.

استراماچونی رسما استقلالی شد

قرارداد استقلال تهران با سرمربی ایتالیایی این تیم که روز گذشته (چهارشنبه) به ایران آمده است، در مراسم معرفی وی در محل هتل آموزشگاه فوتبال رسماً امضا شد.

در این مراسم امیرحسین فتحی مدیرعامل استقلال تهران، جوزپه پرونه سفیر جدید ایتالیا، اعضای هیات مدیره استقلال، بهزاد غلامپور و پیروز قربای دستیاران ایرانی استراماچونی و پیشکوستان استقلال حضور داشتند.

آندره آ استراماچونی در ابتدای صحبت هایش در مراسم معارفه خود اظهار کرد: تشکر ویژه دارم از مدیریت و هیأت مدیره باشگاه. دیروز خوش آمدگویی گرمی دیدم که امروز بهتر هم شد. مفتخر هستم که در این جا حضور دارم و مسؤولیت مهمی به عنوان سرمربی استقلال دارم.

او اضافه نمود: از سفیر ایتالیا تشکر می کنم. یکی از دلایلی که این پیشنهاد را قبول کردم، رابطه خوب ایران و ایتالیا بوده است. من می دانم سختی هایی در ایران تجربه خواهم کرد. فوتبال ایران و ایتالیا تفاوت هایی دارد و طبیعی است که طرفداران و باشگاه از من بخواهند که استایل فوتبال ایتالیا را در استقلال پیاده کنم.

استراماچونی گفت: باید به این نکته توجه داشت که همانطور که حمله مهم است، دفاع هم مهم است. در تیم های دیگری که بودم تهاجمی بازی می کردم ولی ما باید شناخت پیدا کنیم از بازیکنان و سپس سبک بازی تیم را برگزینیم.

سرمربی استقلال گفت: تشکر آخرم از طرفداران استقلال است و آن ها یکی از دلایل اصلی بودند که پیشنهاد استقلال را قبول کردم.

منبع: همشهری آنلاین

به "استراماچونی رسما استقلالی شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "استراماچونی رسما استقلالی شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید