اصفهان، الهامی: هنوز در ابتدای راه هستیم و صندلی تیم ها تغییر می نماید، نتایج ما شانسی نبوده است

مربی تیم فوتبال پدیده خراسان با ابراز خرسندی از تداوم صدرنشینی تیمش در جدول رده بندی لیگ برتر تأکید کرد که صندلی تیم ها در جدول تغییر خواهد نمود.

اصفهان، الهامی: هنوز در ابتدای راه هستیم و صندلی تیم ها تغییر می نماید، نتایج ما شانسی نبوده است

به گزارش خبرنگاران از اصفهان، ساکت الهامی، مربی تیم فوتبال پدیده خراسان پس از برتری 2 بر یک تیمش مقابل ذوب آهن اصفهان گفت: بازی ما برابر ذوب آهن بازی باکیفیتی بود. این تیم یکی از تیم هایی است که بردن آن سخت است و آسان نیست. کیفیت بازی های قبلی ذوب آهن را دیده بودیم و می دانستیم کار راحتی نخواهیم داشت. به همین دلیل در نیمه نخست حملات متعددی انجام دادیم و در نیمه دوم نیز این روند را ادامه دادیم تا به آنچه می خواهیم، برسیم. چیزی که مدنظرمان بود به دست آوردیم و با وجود اینکه بازی سختی پیش روی ما بود، اما توانستیم سه امتیاز بگیریم و به خواسته خود در اصفهان برسیم.

وی در مورد اینکه راه بردن تیم پدیده در دیدارهای اخیر چه بوده است، گفت: طبیعتاً من در صندلی مربی تیمم و نمی توانم این سؤال را پاسخ بدهم. با این حال کیفیت تیم پدیده بهتر گردیده است. به سختی می توان این کار را انجام داد. این را می توانم بگویم که روال خوبی را پیش رو داریم و این روال را ادامه خواهیم داد.

مربی تیم فوتبال پدیده درباره اینکه چه راهی برای ادامه روند این تیم وجود دارد، اظهار داشت: تیم پدیده یکدست و همدل است. از ابتدای لیگ قرار بر این شد که این تیم روز به روز پیشرفت کند. تیم پدیده دوره بدنسازی سختی را پشت سر گذاشته و هنوز ابتدای راه است. هر تیمی می تواند پس از تعطیلات شرایط بهتری هم پیدا کند. از جمله تیم ذوب آهن که با امید نمازی از این شرایط استفاده خواهد نمود و پس از تعطیلات می توان عملکرد بهتری را از آنها ببینیم. ذوب آهن با تیم های سختی هم بازی داشته است و امیدوارم از این پس روال آنها آسان تر گردد. ذوب آهن فصل گذشته هم در آغاز لیگ با امیر قلعه نویی آغاز خوبی نداشت، اما پس از آن تغییر روند آنها را دیدید و البته اینکه در این فصل شرایط آنها تغییر نموده است.

الهامی در پاسخ به این سؤال که پدیده فصل پیش هم روند خوبی داشت، اما پس از آن روندی نزولی را در پیش گرفت. اکنون چه برنامه ای وجود دارد تا آن اتفاقات رقم نخورد؟، گفت: من نمی دانم چند سال پیش و چه سالی چه اتفاقی افتاده است. من کاری به نتا یج مان هم ندارم. کیفیت ما بد نیست و چاشنی شانس هم در تیم ما نبوده است. کیفیت ما رو به رشد است و خودمان می دانیم که پس از تعطیلات بازی های سختی با تراکتورسازی و پارس جم داریم. هیچ تیمی نمی تواند از حالا خودش را صدرنشین بداند یا اینکه برای سقوط نکردن بجنگد. این صندلی ها تغییر می نماید. این را می توانم بگویم که تیم ما از نظر فنی هم پتانسیل بسیار خوبی دارد.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "اصفهان، الهامی: هنوز در ابتدای راه هستیم و صندلی تیم ها تغییر می نماید، نتایج ما شانسی نبوده است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اصفهان، الهامی: هنوز در ابتدای راه هستیم و صندلی تیم ها تغییر می نماید، نتایج ما شانسی نبوده است"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید