افت 10 میلیونی بینندگان مناظره نهایی بایدن و ترامپ

به گزارش وبلاگ برنامه ها، طبق آمار و ارقامی که منتشر شده مناظره نهایی دو نامزد انتخابات 2020 آمریکا، نسبت به مناظره اول آنها، 10 میلیون بیننده کمتر داشت.

افت 10 میلیونی بینندگان مناظره نهایی بایدن و ترامپ

به گزارش گروه بین الملل خبر گزاری دانشجو، بر اساس آمار و ارقامی که مرکز تحقیقاتی نیلسن روز آدینه ارائه نموده است، مناظره نهایی دو نامزد انتخابات 2020 آمریکا، حدود 63 میلیون بیننده داشت.

به نوشته وبگاه خبری نیوزمکس، این آمار در مقایسه با تعداد بینندگانی که مناظره قبلی را مشاهده کردند، 10 میلیون نفر کاهش یافته است.

این آمار از 15 شبکه تلویزیونی که این مناظره را پخش کردند، گرفته شده است.

14.7 میلیون بیننده، این مناظره را به وسیله شبکه فاکس نیوز و 7.2 میلیون نفر نیز به وسیله شبکه سی ان ان مشاهده کردند.

مناظره اول دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا و جو بایدن، رقیب دموکرات وی 73.1 میلیون بیننده داشت.

دومین مناظره این دو نامزد انتخاباتی نیز بعد از مثبت شدن تست کرونای ترامپ و بستری شدن وی در بیمارستان لغو شد و مصاحبه این دو نامزد با شبکه های ای بی سی و ان بی سی جایگزین آن شد.

دومین مناظره میان نامزد های دو حزب دموکرات و جمهوری خواه بامداد آدینه به وقت تهران برگزار گردید. دانشگاه بلمونت، واقع در شهر نشویل ایالت تنسی میزبان این مناظره بود که آخرین رویارویی دو نامزد قبل از برگزاری انتخابات در روز سوم نوامبر (13 آبان ماه) به شمار می رفت.

بر اساس نتایج نظرسنجی سی ان ان، بیش از 52 درصد رای دهندگان در نظرسنجی که این مناظره را تماشا کردند معتقدند نامزد حزب دموکرات پیروز این مناظره بوده و در مقابل 39 درصد چنین نظری را درباره رئیس جمهور آمریکا داشتند.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "افت 10 میلیونی بینندگان مناظره نهایی بایدن و ترامپ" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "افت 10 میلیونی بینندگان مناظره نهایی بایدن و ترامپ"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید