انجلز ویلا پاتایا

نرخ نمایش داده گردیده تا 50 درصد کاهش یافته است ، زیرا ساخت وساز نزدیک است. ویلا Spacious ، Chic ، Chic ، مدرن و منحصر به فرد Villa ویلا یک خانه تعطیلاتی کامل 5 است که شامل لوازم جدید ، لوازم و اثاثیه با کیفیت بالا با یک احساس کاملا ً مدرن می باشد . توجه و توجه بسیاری به طراحی داخلی خلاق و چیدمان غیر معمول رفته و آن را به صورت بصری از هر کدام از فضاهای مختلف که تصادفا ً در آن هستید ، به تصویر می کشد . دو آشپزخانه کاملا ً مجهز به طور کامل نصب گردیده اند که مهم ترین آن ها قابل توجه است .

انجلز ویلا پاتایا

قفسه های کرم رنگ با جنس گرانیت سیاه مطابقت دارند و به طور یکپارچه با میله breakfast استیل ضد زنگ مطابقت دارند. شما همچنین یک مجموعه غذا با 8 مکان رسمی و کاملا ً مدرن دارید. 2 اتاق نشیمن وجود دارد و باز هم یک اتاق اصلی منحصر به فرد است. دیواره ای شیشه ای سقف آن را روشن و هوادار می نمایند، و سقف به طرز شگفت انگیزی سقف را از بین می برد. شما می توانید از طریق دیوار شیشه ای به یک محوطه چمن زیبا دسترسی داشته باشید که منجر به استخر شنا خصوصی شما در یک مجموعه مناظر سنگی و درختان نخل بالغ می گردد. این یک منطقه ایده آل برای استراحت در کنار loungers است. در شرایط خواب، 5 اتاق اتاق خواب با استاندارد بسیار بالا تزیین گردیده و مبله گردیده اند. 4 مورد از این پیشنهاد دو تخت خواب دو نفره است که دارای 2 تخت مجزا هستند.

بعد از یک روز دشوار، تو به انتظار بالا رفتن از آرامش خواهی بود ! هر اتاق خواب حمام مخصوص به خود دارد، یک حمام بزرگ مهمان در منطقه اصلی زندگی وجود دارد، و دسترسی به حمام طبقه اول برای هر مهمان با استفاده از منطقه استخر دارد. طراحی مدرن با زیبایی واقعی در سرتاسر (انجل ) به دست آمده است و راحتی ارایه گردیده، شریک کامل در موقعیت شما می باشد. " Pratumnak هیل "، منطقه محلی بسیار مطلوبی از " پاتایا هیل " ( پاتایا Hill ) منطقه " Pratumnak هیل " ( Pratumnak هیل )، پس از مکان " پاتایا " بسیار مورد جستجو قرار گرفته است. این برنامه، تمام اشیا مورد احتیاج برای اقامت تعطیلاتی بسیار لوکس و در حال استراحت را ارائه می دهد. در طول راه رفتن می توانید ساحل کوچکی، رستوران ها، فروشگاه های قهوه، میله های ماساژ و فروشگاه های وسایل راحتی پیدا کنید. مرکز پر جنب و جوش تنها 5 دقیقه فاصله دارد و منطقه آرام جومتین تنها 10 دقیقه است و دسترسی آسان به بزرگراه اصلی سوخومویت در هر دو جهت به جاذبه های فراوان منتهی می گردد.

این خوابگاه خود برای تهیه غذا، 4.8 کیلومتر از بازار شناور پاتایا و 8.5 کیلومتری پاتایا است. این فرودگاه در 89 کیلومتری این فرودگاه واقع گردیده است.

به "انجلز ویلا پاتایا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "انجلز ویلا پاتایا"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید