ایمیدرو، دستگاه برتر در بخش دستگاههای وابسته به وزارتخانه ها

به گزارش وبلاگ برنامه ها، به گزارش خبرنگاران به نقل از ایمیدرو، مراسم اختتامیه چهاردهمین جشنواره شهید رجایی از صبح امروز که به مناسبت گرامیداشت هفته دولت و با حضور رئیس جمهور، در سالن اجلاس سران برگزار گردید، از 14 دستگاه برتر دولتی تقدیر به عمل آمد.

ایمیدرو، دستگاه برتر در بخش دستگاههای وابسته به وزارتخانه ها

سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی(ایمیدرو)، شرکت توانیر و سازمان سنجش نیز در بخش برگزیدگان دستگاه های وابسته به وزارتخانه ها در مجموع شاخص های عمومی و اختصاصی به عنوان دستگاه برتر برگزیده شدند و مهدی کرباسیان و روسای دو دستگاه دیگر با دریافت تندیس و لوح تقدیر از روحانی، مورد تقدیر قرار گرفتند.

در متن رئیس جمهور خطاب به مهدی کرباسیان، رئیس هیات عامل ایمیدرو آمده است؛ خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی و ملت بزرگ ایران توفیق سترگ در مسیر آموزه های بزرگ دینی و انقلابی و تداوم فرهنگ فداکاری و جهادی است. به شهدای والا مقام به عنوان میراثی ماندگار به یادگار گذاشته اند و در سال حمایت از کالای ایرانی لازم می دانم از کوشش های ارزنده جنابعالی و تمام مدیران و کارکنان محترم آن دستگاه در راستای اجرای برنامه ها و اعتلای کشور و کسب رتبه برتر در جسنواره شهید رجایی سال 97 قدردانی نمایم . توفیق روزافزون شما و همکاران شریف آن دستگاه را در خدمت به کشور عزیزمان از خداوند متعال مسئلت دارم.

پیش از این مهدی کرباسیان در دولت های سازندگی و اصلاحات به ترتیب موفق به کسب نشان های درجه 2 لیاقت مدیریت و خدمت گردیده بود.

منبع: خبرگزاری مهر

به "ایمیدرو، دستگاه برتر در بخش دستگاههای وابسته به وزارتخانه ها" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ایمیدرو، دستگاه برتر در بخش دستگاههای وابسته به وزارتخانه ها"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید