ایکاردی شایعه توافقش با یوونتوس را رد کرد

مائورو ایکاردی، مهاجم آرژانتینی تیم فوتبال اینتر شایعه توافقش با راه راه پوشان تورین را تکذیب کرد.

ایکاردی شایعه توافقش با یوونتوس را رد کرد

به گزارش خبرنگاران، نشریه ایتالیایی گاترتا دلو اسپورت در شماره امروز خود (آدینه) با انتشار گزارشی مدعی شد مائورو ایکاردی با باشگاه یوونتوس بر سر امضای قراردادی پنج ساله با دستمزد سالیانه 8 میلیون یورو به علاوه پاداش های در نظر گرفته شده، به توافق رسیده است و در صورتی که اینتر با جدایی اش موافقت کند در تابستان پیش رو به جمع راه راه پوشان تورین ملحق خواهد شد.

مائورو ایکاردی، مهاجم آرژانتینی اینتر اما با انتشار پیغامی در حساب کاربری رسمی اش در شبکه اجتماعی اینستاگرام ضمن تکذیب خبر توافقش با یوونتوس نوشت: اخیراً می بینم که روزنامه ها داستان هایی منتشر نموده اند که به هیچ وجه دیدگاه یا اهداف من را منعکس نمی نمایند. می خواهم به اطلاع طرفداران برسانم که تا کنون چندین بار به باشگاه گفته ام که می خواهم در اینتر بمانم، بنابراین از حالا هیچگونه سوء تفاهمی وجود نخواهد داشت.

در ادامه پیغام مهاجم آرژانتینی نراتزوری آمده است: متوجه هستم که رسانه ها علاقه مند به انتشار اخبار کذب هستند، اما من نمی توانم بیشتر از این شفاف سازی کنم. تکرار می کنم که من به باشگاه اینتر گفته ام که قصد ماندن در این تیم را دارم چون اینتر خانواده من است. زمان نشان خواهد داد که چه کسی حقیقت را می گفته است. زنده باد اینتر، همواره.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "ایکاردی شایعه توافقش با یوونتوس را رد کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ایکاردی شایعه توافقش با یوونتوس را رد کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید