بازگشت شفر، شروع مذاکرات تسویه حساب

شفر به زودی به ایران باز می شود. شاید فردا. این بازگشت مقدمه ای است برای شروع مذاکرات باشگاه استقلال برای دریافت تسویه حساب با این مربی.

بازگشت شفر، شروع مذاکرات تسویه حساب

وینفرد شفر به آلمان رفته تا قدری استراحت کند اما پیرمرد به زودی در تهران رویت خواهد شد و طبق قول وقراری که با مسئولان باشگاه استقلال گذاشته باید برای روشن شدن تکلیف قراردادش پای میز مذاکر بنشیند. مسئولان باشگاه استقلال در صدد راضی کردن شفر برای دریافت مبلغی هستند تا بدون حاشیه و بی آنکه تهدیدی از جانب آقای سرمربی باشگاه را تهدید کند، توافقی صورت گیرد و دو طرف در فضایی مسالمت آمیز جدا شوند اما شنیده ها حکایت از عزم شفر برای دریافت تمام مطالباتش از باشگاه استقلال دارد. در واقع شفر میخواهد برای زنده کردن تمام مبالغی که از استقلال طلب دارد به ایران بازگردد، حال اینکه مسئولان استقلال نظر دیگری دارند، بحث دیگری است.

درباره شفر موضوع دیگری هم وجود دارد که جالب توجه است. ماجرا به پیشنهاد بن یاس برمی گردد. پیشنهادی که فقط در رسانه ها خبرش را خواندیم و البته چند رسانه اماراتی. در این باره اما شنیده می گردد که شفر به دلیل قوانین کار در کشور آلمان، امارات را به عنوان مقصد بعدی برای مربیگری انتخاب نخواهد کرد.

به این ترتیب استقلالی ها نمی توانند چندان به جدایی مسالمت آمیز و کم هزینه شفر از مجموعه خود امیدوارباشند. اگر شفر جایی کار پیدا کند، مسئله جدایی برای استقلالی ها آسان تر است اما چنانچه شفر جایی مشغول به کار نگردد، آنگاه استقلال هم باید تمام و کمال دستمزد این مربی را بپردازد.

1

منبع: ایران ورزشی

به "بازگشت شفر، شروع مذاکرات تسویه حساب" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بازگشت شفر، شروع مذاکرات تسویه حساب"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید