حضور مجتبی جباری در استقلال، فعلا در مرحله آنالیز

به گزارش وبلاگ برنامه ها، باشگاه استقلال هنوز درباره حضور مجتبی جباری روی نیمکت این تیم به جمع بندی نرسیده است.

حضور مجتبی جباری در استقلال، فعلا در مرحله آنالیز

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرنگاران، یرزی سانیاک مربی اهل چک تیم فوتبال استقلال، ابتدای فصل چند جلسه در تمرینات آماده سازی شرکت کرد، اما پس از آن به دلیل بیماری مادرش به کشور خود بازگشت. او به مسئولان استقلال گفت که دیگر قصد بازگشت به ایران را ندارد. سانیاک در حالی به ایران برنگشت که با استقلال قرارداد داشت و هنوز هم وضعیت قراردادش معین نگردیده است.

با توجه به عدم نتیجه گیری استقلال در فصل جاری، برخی ها عدم حضور سانیاک در کادر فنی وینفرد شفر را در نتایج تیم موثر دانستند. در همین راستا، گزینه هایی برای جانشینی او مطرح شد که اصلی ترین آنها مجتبی جباری بود. کسی که فصل گذشته برای استقلال بازی می کرد، اما توسط مدیرعامل وقت از تیم کنار گذاشته شد. اگر چه جباری گزینه اصلی برای حضور در کادر فنی است و حتی گفته می گردد وینفرد شفر هم به طور ضمنی موافقتش را اعلام نموده، اما برخی مسائل باعث گردیده باشگاه استقلال به جمع بندی کامل نرسد.

مسئولان استقلال بر این باورند که کسی باید روی نیمکت حضور داشته باشد که مدرک مربیگری داشته و دوم اینکه از نظر فنی بتواند به تیم یاری کند. به همین دلیل، گزینه های دیگری هم در دست آنالیز بوده و هنوز حضور کسی قطعی نگردیده است، اگر چه، جباری گزینه محتملی است. جباری به لحاظ شخصیتی، بازیکن مورد قبول بازیکنان بوده و شفر هم به حضور او چراغ سبز نشان داده است.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "حضور مجتبی جباری در استقلال، فعلا در مرحله آنالیز" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حضور مجتبی جباری در استقلال، فعلا در مرحله آنالیز"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید