حضور مقات اجرایی بین مردم منجر به استحکام نظام می گردد

نماینده مردم ارومیه در مجلس گفت: از سفر رییس جمهور به استان آذربایجان غربی خوشحال هستیم و امیدوارم هیات دولت هر چند ماه یک بار سَری به مردم استان بزند.

حضور مقات اجرایی بین مردم منجر به استحکام نظام می گردد

نادر قاضی پور در گفت وگو با خبرنگاران، اظهار کرد: طبق احادیث معصومین مهمان حبیب خداست و روزیِ مهمان جلوتر از خودش به صاحبانه می رسد. سفر هر مقام مسؤول به استان آذربایجان غربی را به فال نیک می گیریم.

وی ادامه داد: آمدن وزرا و مقامات اجرایی بین مردم در حقیقت موجب تحکیم پیوند نظام با مردم می گردد. حقیر هم اگر انتقاداتی دارم در جهت بهبود اوضاع آشفته است. آمد و رفت مقامات ارشد اجرایی به استان را مغتنم و قابل تشکر می دانم.

وی نیازهای مردم در استان آذربایجان غربی را با اصلاحات زیربنایی اقتصادی در هم تنیند دانست و اضافه کرد: برای برطرف نیازهای اقتصادی و معیشتی مردم باید زیربنا و ساختار اقتصادی اصلاح گردد و فضای کسب و کار رونق پیدا کند. به کارگران و حقوق بگیران باید احترام گذاشته گردد.

نماینده مردم ارومیه در مجلس درآمد سرانه استان آذربایجان غربی را پایین دانست و اضافه کرد: برای بهبود درآمد سرانه مردم استان باید ضریب اشتغال افزایش یابد. استان آذربایجان غربی از نظر تحصیل کردگان دختر و پسر جزو استان های خوب است اما متاسفانه از نظر اشتغال، با مشکل روبرو هستند. یقینا با افزایش درآمد، نشاط و امید خانواده ها بیشتر می گردد.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "حضور مقات اجرایی بین مردم منجر به استحکام نظام می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حضور مقات اجرایی بین مردم منجر به استحکام نظام می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید