خانه تکانی دیر هنگام اتاق اصناف شهریار، 4 عضو عزل شدند

­خبرنگاران- گروه استان ها، حجت الله اصغری* : چند روزی است که موضوع بگیر و ببند، عزل و برکناری 3 عضو اصلی اتاق اصناف شهریار در خروجی رسانه های مجازی قرار گرفته و شهروندان و به خصوص جامعه کثیر صنفی از کانال های مختلف رسانه ای پی گیر اصل موضوع و چرایی این ماجرا هستند و کمیسیون نظارت شهرستان شهریار پس از آنالیز مستندات بر عزل رئیس اتاق اصناف ، نائب رئیس و 2 عضو دیگر این مجمع رای قاطع صادر کرد، که این اعضا در برگزاری نمایشگاه فصلی سال 1397 متهم به تخلفاتی هستند.

خانه تکانی دیر هنگام اتاق اصناف شهریار، 4 عضو عزل شدند

کمیسیون نظارت رسیدگی به این تخلفات را با تعلیق رییس و سه عضو این مجموعه شروع نموده است و در کنار این موضوع شایعاتی در رابطه با تخلف در زمینه پرونده شهرک صنفی این مجموعه و واریزی به حساب های شخصی نیز وجود دارد که امیدواریم مسئولان محترم با اطلاع رسانی شفاف و صحیح افکار عمومی را از نحوه قانونی پی گیری ها آگاه نمایند.

اما در این بین سوال این جا است، که چرا برخی صدای رسای منتقدان برگزاری نمایشگاه فصلی را نشنیده گرفتند؟

نمایشگاه فصلی طرح عادی و پیش افتاده ای نیست که تنها با تاییدیه فردی برپا گردد و همه ساله برای برگزاری آن، مجموعه ای از ادارات شبکه بهداشت و درمان، تعزیرات، شهرداری و...و به خصوص اداره صنعت،معدن و تجارت از ریز زمان، مکان، مبلغ، خدمات و... آن با جزئیات کامل آگاه است.

این نمایشگاه طی نشست و جلسات مختلف و با هماهنگی اتحادیه های صنفی برگزار می گردد، با این وجود اکثریتی که باید نمایشگاه بهاره را مدیریت نمایند، از مباحث پشت پرده نیز خبر دارند و تخلف اثبات گردیده امروز را دلسوزان و منتقدان برگزاری نمایشگاه سال های گذشته با صدای رسا فریاد می زدند.

ولی به دلایلی صدای آن ها به گوش مسئولی نمی رسید و یا این که خودشان را به نشنیدن زده بودند، پس خانه تکانی اتاق اصناف خیلی زودتر از این زمان و قبل از این که زیان و ضرر آن متوجه صنوفی که با وضعیت بد بازار روبرو بودند، گردد، باید اتفاق می افتاد.

نمایشگاه فصلی باید منافع مردم و صنوف را اولویت قرار دهد

نمایشگاه فصلی فرصت مناسبی برای عرضه کالا، اقلام و مایحتاج مردم توسط صنوف محترم و همچنین در راستای حمایت از افرادی که از توان مالی کمتری برخوردار هستند، می باشد و ساز و کار این مجموعه باید به شکلی مدیریت گردد که در کنار منافع صنوف، شهروندان نیز از اقلام با کیفیت و با قیمت مناسب برخوردار شوند.

پس این موضوع و اتفاق را به فال نیک گرفته و امیدواریم در برنامه های آتی این عزیزان به خواسته ها توجه گردیده و با شفاف نمودن تمامی مراحل برگزاری و در کنار آن حضور خود رسانه ها که می تواند بسیاری از ابهامات را مرتفع سازد بخشی از برنامه ها باشد.

منبع: خبرگزاری مهر

به "خانه تکانی دیر هنگام اتاق اصناف شهریار، 4 عضو عزل شدند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خانه تکانی دیر هنگام اتاق اصناف شهریار، 4 عضو عزل شدند"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید