درخواست دوباره استیلی: استقلال-سپاهان را لغو کنید، بدون نفرات کامل نمی توانیم به قطر برویم

از سازمان لیگ واقعا انتظار داریم در این موضوع همکاری نمایند. وقتی یک مسابقه می تواند مشکل تیم امید را حل نماید درخواست می کنیم همکاری لازم را داشته باشند و این بازی را به تعویق بیاندازند. در این شرایط ما هم می توانیم از اردوی قطر که آخرین فرصت تیم امید است استفاده کنیم و با شرایط مناسب وارد بازی های دور نهایی در تایلند شویم.

درخواست دوباره استیلی: استقلال-سپاهان را لغو کنید، بدون نفرات کامل نمی توانیم به قطر برویم

سرمربی تیم فوتبال المپیک ایران با تاکید دوباره بر مواضع قبلی خودش پیرامون ضرورت حضور کلیه نفرات در اردوی قطر گفت: بدون تیم کامل برگزاری این اردو و انجام بازی های تدارکاتی هیچ حاصلی ندارد.

به گزارش ورزش سه، به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال حمید استیلی با بیان این مطلب گفت: دیروز بسیاری از عزیزان، پیشکسوتان محترم آقای علی پروین، جواد زرینچه و حسین آقای کلانی به همراه وزیر محترم ورزش، ریاست محترم کمیته المپیک، رئیس فدراسیون فوتبال و سایر عزیزان به تمرین ما آمدند که از تیم المپیک حمایت نمایند و من از همه این عزیزان تشکر می کنم. با این وجود که بارها پاسخ منفی سازمان لیگ را شنیده ایم یک بار دیگر درخواست می کنم مسابقه جام حذفی را به خاطر تیم امید لغو نمایند.

سرمربی تیم ملی فوتبال امید اضافه نمود: به عنوان کسی که سال ها در جام های مختلف بازی نموده ام و سال ها مربیگری نموده ام باید بگویم تک بازی جام حذفی قابل جبران نیست. به همین دلیل مسئولین دو تیم استقلال و سپاهان می خواهند با نفرات کامل این بازی حساس را برگزار نمایند. برای ما امکان ندارد که حتی یک بازیکن را با خودمان به قطر نبریم. بر همین اساس خواهش می کنم مسئولین سازمان لیگ برای این یک مسابقه حساس جام حذفی تصمیم دیگری بگیرند. این یک بازی را به تعویق بیاندازند تا بدون حرف و حدیث تیم المپیک با تمامی نفرات راهی قطر گردد.در غیر این صورت ما هم نمی توانیم اجازه بدهیم بازیکنی در این اردو حضور نداشته باشد و شرایط برای همه ما سخت می گردد.

استیلی در انتها گفت: بارها به این موضوع اشاره کردم که حریفان ما همه در اردو هستند و امروز وقت حمایت از منافع ملی است. از سازمان لیگ واقعا انتظار داریم در این موضوع همکاری نمایند. وقتی یک مسابقه می تواند مشکل تیم امید را حل نماید درخواست می کنیم همکاری لازم را داشته باشند و این بازی را به تعویق بیاندازند. در این شرایط ما هم می توانیم از اردوی قطر که آخرین فرصت تیم امید است استفاده کنیم و با شرایط مناسب وارد بازی های دور نهایی در تایلند شویم.

منبع: عصر ایران

به "درخواست دوباره استیلی: استقلال-سپاهان را لغو کنید، بدون نفرات کامل نمی توانیم به قطر برویم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "درخواست دوباره استیلی: استقلال-سپاهان را لغو کنید، بدون نفرات کامل نمی توانیم به قطر برویم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید