رافائل نادال: نزدیک شدن به رکورد راجر فدرر فوق العاده است

رافائل نادال، تنیسور اسپانیایی و فاتح تنیس آزاد فرانسه از عزم خود برای قهرمانی در چند تورنمنت دیگر و رسیدن به رکورد راجر فدرر سوئیسی اطلاع داد.

رافائل نادال: نزدیک شدن به رکورد راجر فدرر فوق العاده است

به گزارش خبرنگاران و به نقل از سایت رسمی رقابت های تنیس آزاد فرانسه (رولان گاروس)، رافائل نادال درباره احساس خود پس از قهرمانی در این رقابت ها با شکست دومینیک تیما، تنیسور اتریشی گفت: در هر روز این رقابت ها چیز کوچکی به خود اضافه کردم و با نگرش و اشتیاق درستی پیش رفتم. تنها در این شرایط بود که می توانستم به بهترین فرم خود بازگردم. پیروزی در تنیس آزاد فرانسه برای من معنای زیای دارد اما پیش از هر چیز خوشحالم که پیروز به تغییر دوره ناپیروز خود در فصل جاری شدم.

قهرمان تنیس آزاد فرانسه ادامه داد: اگر چند تورنمنت دیگر را فتح کنم و به رکورد راجر فدرر نزدیک شوم فوق العاده خواهد بود. البته اگر هم این اتفاق رخ ندهد هنوز هم برای من همه چیز عالی است. من دوباره قهرمان رولان گاروس شدم. دوباره احساس خوشایندی در زمین دارم و این مهم ترین مساله است. باید ببینم چه چیزهایی در آینده رخ خواهند بود. همچنان برای شادی و فتح تورنمنت های بیشتری در بالاترین سطح فنی کوشش می کنم.

رافائل نادال برای دوازدهمین بار در دوران حرفه ای خود به جام قهرمانی تنیس آزاد فرانسه دست یافت. او همچنین در 18 گرند اسلم قهرمان شده و تنها 2 جام قهرمانی با راجر فدرر، تنیسور سوئیسی فاصله دارد.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "رافائل نادال: نزدیک شدن به رکورد راجر فدرر فوق العاده است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رافائل نادال: نزدیک شدن به رکورد راجر فدرر فوق العاده است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید