شجاعیان: روزهای سختی را پشت سر گذاشتم، می توانستیم بیش از دو گل به سایپا بزنیم

هافبک مهاجم استقلال در بازگشت به فوتبال می گوید که روزهای دور بودن از فوتبال برای او به سختی گذشته است.

شجاعیان: روزهای سختی را پشت سر گذاشتم، می توانستیم بیش از دو گل به سایپا بزنیم

به گزارش خبرنگاران، داریوش شجاعیان هافبک مهاجم آبی پوشان با پشت سر گذاشتن دوران نقاهت خود از روز شنبه به تمرینات استقلال بازگشت. شجاعیان درباره این که بعد از مدت ها به تمرینات بازگشت گفت: از این بابت بسیار خوشحالم. از شب قبل از تمرین دیروز، خوشحالی خاصی داشتم زیرا یک قدم به بازی کردن نزدیک تر شدم. در ماه های اخیر معمولا به تمرینات می آمدم و طی چند هفته اخیر نیز با فیزیوتراپ تیم تمرینات اختصاصی داشتم. طبق برنامه ای که دکتر نوروزی برای من تهیه نموده، از روز گذشته دور جدید تمریناتم را آغاز کردم.

او درباره شرایط زانویش هم گفت: خیلی بهتر از قبل است. هر روز فیزیوتراپی کردم و تمرینات اختصاصی انجام دادم و انگیزه ای که برای بازگشت داشتم، یاری کرد تا این مسیر بهبودی را با انرژی و به بهترین شکل طی کنم. در بازگشت به تمرینات نیز همین برنامه را با جدیت و پشتکار ادامه می دهم تا با آغاز نیم فصل دوم با بهترین فرم بدنی و آمادگی کامل در کنار تیم باشم.

شجاعیان درباره روزهای دوری اش از مسابقات اظهار کرد: خیلی سخت بود. شرایط من را فقط بازیکنانی درک می نمایند که خودشان قبلا چنین روزهایی را پشت سر گذاشتند و می دانند چقدر این روزها برای من سخت می گذرد. هر زمان بازی های تیم را می بینم، با همه وجود دلم می خواهد در زمین باشم و به استقلال یاری کنم. البته این را باید بگویم هر بازیکنی برای استقلال بازی می نماید، با همه وجود به میدان می رود و با پیروزی های اخیر تیم من هم همان قدر خوشحال شدم که انگار در زمین بودم.

او در مورد چند بازی اخیر استقلال هم گفت: دو بازی در مسجد سلیمان گردنه بسیار سختی برای استقلال بود که خوشبختانه با موفقیت سپری شد. بازی با سایپا نیز بسیار سخت بود اما خدا را شکر که استقلال در شرایطی برنده از زمین خارج شد که زمین مسابقه برای یک دیدار فوتبال هموار نبود. به نظر من سه برد در سه بازی اخیر، از نظر روحی و روانی به بازیکنان یاری زیادی کرد و فشارها از روی تیم برداشته شد تا بازیکنان با روحیه بهتر و آرامش بیشتر برای بازی های بهتر آماده شوند. امیدوارم تداوم پیروزی های استقلال دو رقمی گردد.

بازیکن استقلال درباره پیروزی این تیم برابر سایپا هم گفت: برای تیم سایپا احترام زیادی قائلم. آنها تیم سختکوشی هستند اما استقلال به طور کامل شایسته کسب سه امتیاز در این دیدار بود. از 90 دقیقه مسابقه، تیم ما حدود 80 دقیقه تیم برتر زمین بود و می توانست به جای دو گل، با اختلاف بیشتری برنده بازی باشد. از این پیروزی خیلی خوشحال شدم زیرا هم از نظر روحی به تیم یاری کرد و هم این که در جدول برای تیم موثر بود.

شجاعیان در پاسخ به این سوال که در بازگشت به میادین چه هدفی را دنبال می نماید، گفت: اصلی ترین هدف ما، خوشحال کردن طرفداران است. ما باید کاری کنیم که طرفداران، از دیدن بازی های تیم لذت ببرند و به تیم محبوب خود افتخار نمایند. استقلال یکی از بزرگ ترین باشگاه های آسیاست و انتظار به حقی است اگر طرفداران بخواهند این تیم بزرگ، همیشه روی نوار موفقیت گام بردارد. نکته ای را درباره استقلال می خواهم بگویم. همه می دانند تیم ما چقدر تغییرات داشته و بازیکنان جدید به استقلال آمدند. من و محسن کریمی نیز به دلیل مصدومیت در تیم نبودیم و به همین دلیل تغییرات زیادی ایجاد شد ولی همان طور که آقای شفر گفته بود، با گذشت زمان تیم ما بهتر و بهتر شد. الان بازیکنان با تجربه خوب و کاربلد و جوان های پر انرژی و با انگیزه داریم و می بینید که هر چه از زمان بازی ها می گذرد، استقلال آماده تر و هماهنگ تر می گردد. استقلال در هر دو جام مدعی است. ضمن این که ما لیگ قهرمانان آسیا را هم پیش رو داریم. یک درخواست هم از طرفداران عزیز استقلال دارم. روند حمایتی خود از استقلال را به همین شکل ادامه دهند. برگ برنده و قوت قلب استقلال، طرفداران تیم هستند و می توانند نقش بسیار مهمی در حفظ آرامش تیم داشته باشند. درخواست من از طرفداران عزیز این است که با حمایت و پشتیبانی خود به تیم آرامش بدهند. در حال حاضر استقلال بیش از هر چیز به آرامش احتیاج دارد. تیم روی غلطک افتاده و با حفظ آرامش و تمرکز می تواند بسیار هم بهتر گردد.

او ادامه داد: شفر به من لطف دارد. او مربی بزرگ و کاربلدی است و من هم خیلی زود دلم برای ایشان تنگ می گردد و به همین دلیل به تمرین می روم تا سرمربی، مربیان و همبازیانم را ببینم. امیدوارم در بازگشت بتوانم لطف های ایشان و باشگاه را در این مدت جبران کنم. دوباره از همه طرفداران تشکر می کنم که از اولین روز مصدومیت تا همین حالا پیگیر وضعیت من بودند، تشکر می کنم و امیدوارم در بازگشت دوباره روزهای خوبی در کنار هم داشته باشیم. در حال حاضر مدیران باشگاه همه کوشش خود را برای حمایت از تیم به کار گرفته اند و با کوشش های بازیکنان و کادر فنی استقلال بهتر و بهتر می گردد. از دکتر نوروزی و همکاران ایشان هم کمال تشکر را دارم.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "شجاعیان: روزهای سختی را پشت سر گذاشتم، می توانستیم بیش از دو گل به سایپا بزنیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شجاعیان: روزهای سختی را پشت سر گذاشتم، می توانستیم بیش از دو گل به سایپا بزنیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید