شنبه؛ شروع رقابت های رسانه ای دانش آموزان، دانشکده صدا و سیما میزبان رسانش می گردد

معاون فرهنگی اجتماعی اتحادیه انجمن های اسلامی به تشریح جزئیات برگزذی جشنواره رسانه ای دانش آموزی پرداخت.

شنبه؛ شروع رقابت های رسانه ای دانش آموزان، دانشکده صدا و سیما میزبان رسانش می گردد

به گزارش ، به نقل از اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان، علی جانباز معاون فرهنگی اجتماعی اتحادیه از برگزاری دوره پایانی برگزیدگان جشنواره رسانش در دانشگاه صدا و سیما اطلاع داد و اظهار کرد: افتتاحیه نخستین جشنواره ملی رسانش شنبه 26 مرداد برگزار خواهد شد.

وی از برگزاری دوره ها و کارگاه های مختلف در این دوره فشرده اطلاع داد و در تشریح این برنامه اعلام کرد: میزبان این جشنواره دانشکده صدا و سیماست و علاوه بر رقابت فشرده و 2روزه دانش آموزان در فراوری رسانه ای، بازدید از فضا های فراوریات نظیر استودیو کروماکی، کارگاه طراحی، آرشیو دانشگاه، استودیو های برنامه سازی در حوزه صدا و تصویر از جمله برنامه های این دوره است.

جانباز اعلام کرد: ضمن اینکه کارگاه های آموزشی، کارگاه خلاقیت و سوژه یابی، کارگاه کسب و کار های رسانه ای، کارگاه های تکنیکی و تخصصی، روزنامه نگاری، صفحه آرایی، عکاسی، تدوین و فیلمنامه و هم چنین نقد و آنالیز مستند متولد اورشلیم، نیز با حضور چهره های متخصص علمی و رسانه ای برای جمع برگزیدگان حاضر در جشنواره رسانش برگزار خواهد شد.

رسانش؛ جشنواره ای با رقابت هزار اثر دانش آموزی/ دانش آموزان مستعد شناسایی می شوند

معاون فرهنگی اجتماعی اتحادیه درباره اختتامیه جشنواره نیز گفت: اختتامیه جشنواره ملی رسانش روز دوشنبه 28 مرداد در تماشاخانه هنر حوزه هنری با حضور چهره های سرشناس فرهنگی و هنری برگزار خواهد شد که اطلاعات تکمیلی ارائه خواهد شد.

لازم به ذکر است؛ نخستین دوره جشنواره ملی فراوریات رسانه ای دانش آموزی (رسانش) با مشارکت بیش از چهار هزار از دانش آموزان کشور برگزار گردید که دوره ای سه روزه اختتامیه آن در تهران برگزار می گردد.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

به "شنبه؛ شروع رقابت های رسانه ای دانش آموزان، دانشکده صدا و سیما میزبان رسانش می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شنبه؛ شروع رقابت های رسانه ای دانش آموزان، دانشکده صدا و سیما میزبان رسانش می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید