طرح ترافیک سال 97 خبرنگاران فعلا معتبر است

خبرنگاران آنلاین:دبیر کارگروه آنالیز مدارک و اسناد متقاضیان استفاده از سهمیه طرح ترافیک ویژه خبرنگاران از اعتبار طرح ترافیک سال 97 خبرنگاران تا اطلاع ثانوی اطلاع داد.

طرح ترافیک سال 97 خبرنگاران فعلا معتبر است

فرهاد خوانساری در گفت وگو با ایسنا، در خصوص آخرین وضعیت طرح های ترافیک ویژه خبرنگاران توضیح داد: افرادی که دارای طرح ترافیک سال 97 هستند دغدغه اعتبار طرح هایشان را نداشته باشند. تمام کوشش کارگروه آنالیز مدارک و اسناد خبرنگاران متقاضی بر این است که پروسه آنالیز به زودی تمام گردد و فعلا تا اطلاع ثانوی، طرح های سال 97 برای خبرنگاران معتبر است.

او اضافه کرد: برای مدیران رسانه ها نامه های معرفی سهمیه بگیران ارسال شده و آنها نیز در حال انتخاب هستند. به نظر می رسد اوایل هفته آینده اسامی خبرنگاران دریافت کننده سهمیه طرح ترافیک اعلام گردد و سایت برای آنها در راستای تکمیل اطلاعاتشان باز گردد.

خوانساری در پاسخ به سوالی مبنی براین که چه زمانی برای خبرنگاران حائز شرایط پیامک ارسال می گردد؛ اضافه کرد: سال گذشته برای دریافت کنندگان سهمیه پیامک ارسال شد اما باعث بروز مشکلاتی شد؛ برای سال جاری هنوز ساز و کار اعلام سهمیه به خبرنگاران انتخاب نشده است و باید این موضوع در جلسه کارگروه آنالیز و مشخص گردد.

منبع: همشهری آنلاین

به "طرح ترافیک سال 97 خبرنگاران فعلا معتبر است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "طرح ترافیک سال 97 خبرنگاران فعلا معتبر است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید