عادت به بازی در چمن مصنوعی نداریم، یارگیری درستی نکردیم

به گزارش وبلاگ برنامه ها، به گزارش خبرنگاران، علی دایی پس از تساوی تیمش برابر نساجی مازندران در هفته هشتم لیگ برتر فوتبال در قائمشهر و در نشست خبری با بیان اینکه فکر کنم نیمه اول چنگی به دل نزد گفت: هر دو تیم محتاط بودند و نتوانستند موقعیتی ایجاد نمایند ولی نیمه دوم را خوب شروع کردیم.

عادت به بازی در چمن مصنوعی نداریم، یارگیری درستی نکردیم

وی با بیان اینکه در نیمه دوم یک گل زدیم و پس از آن نساجی پاس بلند را انتخاب کرد ولی بهترین سرزن خط دفاعی ما حاج محمدی در زمین نبود، گل خوردیم.

وی مطرح نمود: بعد از گل نساجی بازی را در دست گرفتیم و متاسفانه نتوانستیم تبدیل به گل کنیم ولی می توانستیم برنده بازی باشیم.

دایی با بیان اینکه ما نمی توانیم در چمن مصنوعی بازی کنیم و عادت نداریم از وضعیت زمین بازی انتقاد کرد.

سرمربی تیم سایپا تهران با اظهار اینکه در استادیوم وطنی که این همه طرفدار نساجی را حمایت می نماید بازی سختی است و ما حسرت چنین طرفدارانی را می خوریم گفت: ما نمی توانیم در چمن مصنوعی بازی کنیم و عادت نداریم.

وی با اشاره به دو تعویض اجباری تیمش گفت: ما اگر برنده بازی می شدیم عادلانه تر بود و این بازی دیداری بود که پنجاه پنجاه ها به سود نساجی گرفته می گردد و به عنوان نمونه امید سینگ شایسته دریافت کارت بود.

علی دایی ادامه داد: خاتمه بازی وقتی یاری داور را هل داد باید اخراج می گردد و همچنین ببنید حامد لک چند دقیقه توپ را در اختیار داشت.

وی با بیان اینکه حسرت طرفداران نساجی را می خوریم توضیح داد: ما همه جا غریبه هسیتم و به زور تبلیغات 300 طرفدار هم نداریم اما سایپا تیمی است که در بالای جدول واقع شده است و ما برای کسب پیروزی به زمین آمده بودیم.

دایی اضافه نمود: تیم نساجی وقتی رو به توپ های بلند آورد ما مجبور به عقب نشینی شدیم و تنها چیزی که می توانست برای ما شکل ساز گردد ضربات ایستگاهی بود و علاوه بر این یارگیری درستی انجام ندادیم و گل خوردیم.

منبع: خبرگزاری مهر

به "عادت به بازی در چمن مصنوعی نداریم، یارگیری درستی نکردیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "عادت به بازی در چمن مصنوعی نداریم، یارگیری درستی نکردیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید