فوتبال دنیا، انتها دوران بازیگری دیدیه دروگبا با یک شکست تلخ

فوتبال دنیا - دوران بازیگری مهاجم سابق تیم چلسی با ثبت خاطره ای تلخ برای او به خاتمه رسید.

فوتبال دنیا، انتها دوران بازیگری دیدیه دروگبا با یک شکست تلخ

به گزارش خبرنگاران و به نقل از اسکای اسپورت، دیدیه دروگبا دوران بازیگری اش را با قبول یک شکست تلخ در فینال رقابت های دسته دوم فوتبال آمریکا (USL) به خاتمه رساند.

مهاجم 40 ساله تیم فنیکس رایزینگ نتوانست به تیمش برای غلبه بر تیم لوئیویل سیتی یاری کند و به این ترتیب با قبول شکست، آخرین بازی رسمی دوران بازیگری اش را به خاتمه رساند. تک گل لوک اسپنسر برای لوئی ویل در نیمه دوم بازی فینال USL باعث شد مهاجم ساحل عاجی سابق چلسی نتواند یک جام دیگر را به ویترین افتخاراتش اضافه کند.

دروگبا در ماه مارس امسال اعلام نموده بود که این آخرین فصل دوران بازیگری او است. دروگبا که مالک بخشی از سهام تیم فنیکس رایزینگ هم است، در دوران بازیگری اش افتخاراتی همچون 4 قهرمانی در لیگ برتر انگلیس، 4 قهرمانی در جام حذفی انگلیس، یک قهرمانی در سوپرلیگ ترکیه و یک قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا کسب نموده است.

او در طول دوران بازیگری اش در تیم های لومان، مارسی ، شانگهای شنهوا، گالاتاسرای و مونترال ایمپکت هم توپ زد. دروگبا این فصل در مسیر رسیدن تیم فنیکس رایزینگ به فینال USL، در سه بازی 3 گل زد.

اگرچه دوران کاری دروگبا روی چمن به خاتمه رسیده اما او هنوز پیگیر اهداف فوتبالی خود همچون رساندن تیمش به لیگ دسته اول فوتبال آمریکا است.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "فوتبال دنیا، انتها دوران بازیگری دیدیه دروگبا با یک شکست تلخ" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فوتبال دنیا، انتها دوران بازیگری دیدیه دروگبا با یک شکست تلخ"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید