فوتبال جهان، کارلو آنچلوتی: در بازی با سامپدوریا کمی سرما خورده بودیم، سعی می کنیم آغاز قدرتمندی در لیگ قهرمانان داشته باشیم

به گزارش وبلاگ برنامه ها، فوتبال جهان - کارلو آنچلوتی با ابراز رضایت از عملکرد شاگردانش مقابل فیورنتینا گفت که تیمش در بازی با سامپدوریا کمی سرماخورده بود.

فوتبال جهان، کارلو آنچلوتی: در بازی با سامپدوریا کمی سرما خورده بودیم، سعی می کنیم آغاز قدرتمندی در لیگ قهرمانان داشته باشیم

به گزارش خبرنگاران، کارلو آنچلوتی که شاگردانش با پیروزی خانگی یک بر صفر شب گذشته شاگردانش (شنبه) مقابل فیورنتینا در هفته چهارم سری A ایتالیا، شکست 3 بر صفر مقابل سامپدوریا را به دست فراموشی سپردند، پس از این بازی به شبکه تلویزیونی اسکای اسپورت ایتالیا گفت: ما در نیمه اول چندین پاس اشتباه دادیم، اما ایده مان این بود که بازیکنانی را بین خطوط بگذاریم تا توپ های عرضی را تصاحب کنیم. ما کمی تعادل تیمی مان را از دست دادیم و ریسک های زیادی کردیم، اما کسب این پیروزی ضروری بود. فکر نمی کنم در بازی با سامپدوریا هم بیمار بودیم و شاید بهتر است که بگوییم در آن بازی کمی سرماخورده بودیم.

وی همچنین در تمجید از زننده گل پیروزی بخش تیمش در این بازی گفت: اینسینیه عالی بازی کرد و آن دوره ای که نمی توانست به طور کامل کیفیت بازی اش را به نمایش بگذارد را پشت سر گذاشت. لورنزو امروز البته نقشی متفاوت در تیم داشت و عملکرد او را دوست داشتم. به نظرم اینسینیه بهترین بازیکن زمین بود. ما ترکیبی از بازیکنان باکیفیت داریم، اما داشتن بازیکنانی در فرم و شکل لورنزو به سود همه است.

سرمربی آبی پوشان ناپل در بخش دیگری از صحبت هایش اعلام نمود: سعی می کنم از سیستم چرخشی بازیکنان استفاده کنم که این کار ساده ای نیست چون میانگین سطح کیفی تیم، خیلی بالاست و تک تک بازیکنانم شایسته بازی کردن هستند.

آنچلوتی که شاگردانش سه شنبه شب در هفته اول از مرحله گروهی فصل جدید لیگ قهرمانان اروپا در دیداری خارج از خانه به مصاف ستاره سرخ بلگراد می روند، گفت: بازگشت به لیگ قهرمانان، رضایت بخش، هیجان انگیز و فوق العاده است. ما در گروه دشواری قرار داریم، اما سعی می کنیم آغاز قدرتمند داشته باشیم.

ناپولی در گروه C لیگ قهرمانان اروپا با تیم های لیورپول، پاری سن ژرمن و ستاره سرخ بلگراد همگروه است.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "فوتبال جهان، کارلو آنچلوتی: در بازی با سامپدوریا کمی سرما خورده بودیم، سعی می کنیم آغاز قدرتمندی در لیگ قهرمانان داشته باشیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فوتبال جهان، کارلو آنچلوتی: در بازی با سامپدوریا کمی سرما خورده بودیم، سعی می کنیم آغاز قدرتمندی در لیگ قهرمانان داشته باشیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید