ماجدی: خیلی خوب شد استقلال آبرومندانه از آسیا حذف شد

به گزارش وبلاگ برنامه ها، میرشاد ماجدی در مصاحبه با خبرنگاران گفت: بازی و نتیجه ای که استقلال مقابل السد گرفت راضی کننده بود. حتی اگر چشمی مرتکب آن اشتباه نمی شد و اخراج نمی شد چه بسا ما بازی را هم می بردیم. استقلال در این بازی حذف نشد بلکه در استادیوم آزادی و در جریان بازی رفت از مسابقات کنار رفت و حذف شد.

ماجدی: خیلی خوب شد استقلال آبرومندانه از آسیا حذف شد

وی اضافه نمود: این بازی می توانست با یک نتیجه خیلی بد برای ما تمام گردد اما خدا را شکر که آبرومندانه از آسیا حذف شدیم. دست مدیریت، کادر فنی و بازیکنان درد نکند که در این روزها کوشش زیادی کردند تا حفظ آبرو گردد. بازیکنان و اعضای کادر فنی ما فعل خواستن را صرف کردند و نتیجه آن را هم دیدند.

سرپرست سابق آبی پوشان در ادامه بیان داشت: وقتی در آسیا یک تیم از مرحله گروهی صعود می نماید مدیرانش دست به تقویت آن می زنند اما در استقلال این اتفاق وارونه روی داد و تیم نسبت به فصل گذشته ضعیف تر شد. در واقع ما از داخل ضربه خوردیم وگرنه هیچ تیمی در آسیا نمی توانست استقلال را شکست دهد. ای کاش مدیریت باشگاه دو سه ماه قبل تغییر می کرد که اگر چنین بود قطعا الان شرایط تیم بهتر بود و به نیمه نهایی آسیا راه یافته بود.

ماجدی در خصوص ادامه کار آبی پوشان در لیگ برتر گفت: ما باید بپذیریم ظرفیت تیم همین است و باید برای جبران نقاط ضعف تا نیم فصل صبر کرد. طرفداران هم باید آستانه تحمل شان را بالا ببرند و تا نیم فصل این شرایط را تحمل نمایند. امیداورم در تعطیلات نیم فصل و در نقل و انتقالات زمستانی نقط ضعف این تیم رفع گردد چون با این ظرفیت نمی توان در لیگ برتر، جام حذفی و لیگ قهرمانان آسیا فصل آینده حضوری پر قدرت داشت.

منبع: خبرگزاری مهر

به "ماجدی: خیلی خوب شد استقلال آبرومندانه از آسیا حذف شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ماجدی: خیلی خوب شد استقلال آبرومندانه از آسیا حذف شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید