هتل ای وان رویال کروز پاتایا

هتل سلطنتی کروز یک جواهر نمادین از پاتایا و هتل flagship برای یک هتل لوکس و لوکس است . از یکی از 196 cutting ، edge با تم nautically و اتاق هایی که به طور استثنایی طراحی گردیده است ، انتخاب کنید . به محل غذاخوری معتبر خود مراجعه کنید و در این بهشت استوایی که برای گذراندن تجربه ای فراموش نشدنی و صمیمانه و صمیمی تایلند طراحی گردیده است ، استراحت کنید .

هتل ای وان رویال کروز پاتایا

آسایش و امکانات رفاهی ما شامل دو استخر شنای عظیم، باشگاه های کاراوکه، مجموعه ای از باره ای عالی، رستوران ها، رستوران ها، درمان های پزشکی آرامش بخش، یک مرکز تناسب اندام مجهز و چند سالن همایش و سالن های ضیافت است. فضاهای عمومی طراحی گردیده ما به شما مناظر commanding از غروب هیجان انگیز را می دهد، و کارکنان مجرب ما به تمام خواسته های شما وفادار هستند، در یکی از هتل های رویال کروز، راحتی شما پاداش ما است.

هتل " رویال کروز" در قلب شمال پاتایا واقع شده است و مکانی عالی برای راحتی با دسترسی فوری به ساحل طلایی پاتایاs، و زندگی شبانه festive و fluorescent می باشد. آنالیز ثروت و گزینه های سرگرمی و سرگرمی در رستوران ها، مراکز خرید و جاذبه های محلی عمومی از جمله هنر بهشت، نمایش تیفانی، Siam، پناه گاه Truth، پناه گاه تیفانی، فهرست ادامه دارد. ما از شما دعوت می کنیم که با 5 ستاره سرویس و مکان خود را خراب کنید و از گرمای به قلب خود لذت ببرید.

به "هتل ای وان رویال کروز پاتایا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "هتل ای وان رویال کروز پاتایا"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید