هشدار ترامپ به مهاجران: پاسخ پرتاب سنگ، گلوله است

رئیس جمهوری آمریکا اظهار داشت که نیروهای نظامی مستقر در مرز با مکزیک دستور گرفته اند که به سمت کسانی که سنگ پرتاب می نمایند، شلیک نمایند.

هشدار ترامپ به مهاجران: پاسخ پرتاب سنگ، گلوله است

به گزارش خبرنگاران، به نقل از شبکه خبری سی.ان.ان، دونالد ترامپ، رئیس جمهوری آمریکا به دنبال استفاده از مساله آوارگان و پناهجویان آمریکای لاتین به عنوان برگ برنده در انتخابات کنگره است.

وی همچنین گفته که نیروهای ارتش آمریکا که در مرز با مکزیک آنها را گمارده است دستور گرفته اند به هرکسی که در کاروان های مهاجران هستند و اقدام به پرتاب سنگ می نمایند، تیراندازی نمایند.

ترامپ در سخنرانی خود در کاخ سفید درباره مهاجرت به انتقاد از حضور مهاجران و آوارگان آمریکای لاتین پرداخت که قصد دارند در گروه های بزرگ اقدام به گذشتن از مرز و ورود به خاک آمریکا نمایند. او گفت، دولت واشنگتن به دنبال نهایی کردن قانونی است که پناهندگی در آمریکا را محدود می نماید.

در همین حال، یکی از مقام های دفاعی آمریکا گفته است که نیروهای ارتش مستقر در مرز براساس قوانین جدید رفتار نموده و باید در صورت دفاع از خود اقدام به استفاده از زور نمایند.

رئیس جمهوری آمریکا همچنین بیان کرد که دستور اجرایی را در روزهای آتی و با هدف اعمال محدودیت در قوانین پناهندگی این کشور امضا می نماید.

رئیس جمهوری آمریکا همچنین درباره جزئیات مربوط به اینکه این قانون چگونه اجرایی می گردد، صحبتی به میان نیاورده و تنها گفته که قانونی را امضا می نماید که پناهندگی را محدود می سازد.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "هشدار ترامپ به مهاجران: پاسخ پرتاب سنگ، گلوله است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "هشدار ترامپ به مهاجران: پاسخ پرتاب سنگ، گلوله است"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید