همزمان با روز خبرنگار صورت گرفت بازدید رئیس سازمان میراث فرهنگی از سایت خبری چمدان

رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری با حضور در سایت خبری چمدان ضمن گرامیداشت روز خبرنگار و تبریک این روز به سؤالات خبرنگاران این سایت خبری پاسخ داد.

همزمان با روز خبرنگار صورت گرفت بازدید رئیس سازمان میراث فرهنگی از سایت خبری چمدان

علی اصغر مونسان معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری، همزمان با فرارسیدن روز خبرنگار در تحریریه سایت خبری چمدان حضور یافت و ضمن بازدید از بخش های این سایت خبری با سردبیر، مدیران و خبرنگاران این سایت تخصصی حوزه میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری گفت و گو کرد.

مونسان در این بازدید ضمن گرامیداشت 17 مرداد روز خبرنگار و تبریک این روز به سردبیر و خبرنگاران سایت خبری چمدان و تمامی اصحاب رسانه و خبرنگاران، به سؤالات خبرنگاران در خصوص موضوعات مختلف از جمله صیانت از میراث فرهنگی و آثار تاریخی، عوارض خروج از کشور، ارز مسافرتی، سفرهای ارزان قیمت، تبدیل سازمان میراث فرهنگی به وزارتخانه و... پاسخ گفت.

مونسان در این بازدید از خبرنگاران به عنوان افرادی پرتلاش یاد کرد که موضوعات مرتبط با میراث فرهنگی و گردشگری با کمک آن ها می تواند به یک مطالبه و جریان تبدیل گردد.

رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری همچنین با اشاره به نقش خبرنگاران از آن ها خواست تا در ارتقای صندلی سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کمک نمایند.

سردبیر سایت خبری چمدان توضیحاتی را در خصوص این سایت به عنوان تنها سایت تخصصی حوزه میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری به معاون رئیس جمهوری ارائه کرد.

مونسان سپس با حضور در بخش تحریریه این سایت خبری، خبر مربوط به حضور و بازدید خود از این سایت را بر روی خروجی سایت چمدان منتشر کرد.

محمدحسن طالبیان معاون میراث فرهنگی، پویا محمودیان معاون صنایع دستی و روح الله مهدی نژاد رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی سازمان میراث فرهنگی در این بازدید مونسان را همراهی کردند.

منبع: سازمان میراث فرهنگی

به "همزمان با روز خبرنگار صورت گرفت بازدید رئیس سازمان میراث فرهنگی از سایت خبری چمدان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "همزمان با روز خبرنگار صورت گرفت بازدید رئیس سازمان میراث فرهنگی از سایت خبری چمدان"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید