پرسپولیس باهوش باشد فینال آسیا راهم می بیند، مشکل گلزنی حل می گردد

بهنام ابوالقاسم پور در مصاحبه با خبرنگاران، در خصوص شانس صعود پرسپولیس به نیمه نهایی لیگ قهرمانان فوتبال آسیا گفت: باخت یک بر صفر پرسپولیس در دیدار رفت می تواند در بازی برگشتی که این تیم در استادیوم آزادی مقابل الدحیل خواهد داشت جبران گردیده و پرسپولیس بار دیگر به نیمه نهایی برسد. مهم ترین دلیلش هم می تواند تجربه ای باشد که برانکو ایوانکوویچ و بازیکنان فصل گذشته کسب کردند باشد.

پرسپولیس باهوش باشد فینال آسیا راهم می بیند، مشکل گلزنی حل می گردد

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس درباره ضعف مهاجمان پرسپولیس در هفته های اخیر برای گلزنی اضافه کرد: به نظرم این مشکل می تواند حل گردد. مهاجمان پرسپولیس عملکرد بدی نداشتند. بازی حریفان پرسپولیس باعث شد تا این تیم در آمار گلزنی موفق ظاهر نگردد. با این حال آنها در بازی برگشت مقابل الدحیل باید هوشمندانه بازی نمایند و از تمام فرصت های خود استفاده نمایند.

وی در ادامه توضیح داد: اتمسفر استادیوم آزادی در بازی برگشت بدون شک به نفع شاگردان برانکو خواهد بود. به نظرم اگر پرسپولیس بتواند در نیمه اول به گل برسد راحت تر بازی خواهد نمود. اگر پرسپولیس بتواند الدحیل را شکست دهد قطعا راه رسیدن این تیم به فینال لیگ قهرمانان آسیا هموارتر از گذشته خواهد بود. تنها نکته ای که این تیم باید رعایت کند بازی هوشمندانه است تا اسیر بازی حریف نشوند و بتوانند گلزنی نمایند.

منبع: خبرگزاری مهر

به "پرسپولیس باهوش باشد فینال آسیا راهم می بیند، مشکل گلزنی حل می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پرسپولیس باهوش باشد فینال آسیا راهم می بیند، مشکل گلزنی حل می گردد"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید