پورعلی گنجی اوضاع خط دفاع اوپن را سامان می دهد؟

اوپن تیم جدیدی مرتضی پورعلی گنجی در قعر جدول لیگ بلژیک واقع شده است و ظاهرا مرتضی شرایط سختی در این تیم خواهد داشت.

پورعلی گنجی اوضاع خط دفاع اوپن را سامان می دهد؟

به گزارش خبرنگاران،سایت والفوت بلژیک در گزارشی به مساله انتقال مرتضی پورعلی گنجی به اوپن پرداخت و نوشت این بازیکن که مقابل رونالدو و دیگو کاستا خوب کار نموده می تواند شرایط نابسامان خط دفاعی تیمش را سامان دهد.اوپن در سه بازی نخست فصل جدید ژوپیلر لیگ بلژیک 13 گل گرفتن نموده اما آیا بازیکن ایرانی می تواند شرطی برای پیروزی تیم اوپن باشد؟

پورعلی گنجی درباره حضورش در این تیم بلژیکی گفته:عبدالکریم فدلاحا و فهد عبدالرحمن پیش از این به تیم اوپن آمده بودند و برای من از این تیم گفتند. این یک گام مهم برای من است و تجربه کافی در خط دفاعی دارم. انتقالم به اروپا در زمان مناسبی صورت گرفت و به نظرم دشوار است که یک بازیکن آسیایی در خط دفاعی بخواهد به سرعت در اروپا قراردادی امضا کند.

دو هفته پیش در تقابل شارلروا و اوپن کاوه رضایی موفق به گلزنی شد اما آن زمان مرتضی در تیم اوپن حضور نداشت.پورعلی گنجی می گوید:کاوه رضایی دوست و برادر من است.او به من گفت بلژیک لیگ باکیفیتی دارد.

کریستوف هنکل مدیر فنی اوپن هم با تمجید از توانایی های خرید جدید باشگاهش گفت:پورعلی گنجی توانایی هایی دارد که ما به وضوح آن را در جام جهانی مشاهده کردیم از همین رو اضافه شدن چنین بازیکنی به مجموعه اوپن می تواند به ما در راه رسیدن به اهدافی که در این فصل داریم کمک های شایانی کند.به نظرم خرید پورعلی گنجی موفقیتی بزرگ برای باشگاه بود و به زودی طرفداران نتیجه این خرید را مشاهده خواهند کرد.

روزنامه استاد الدوحه قطر با انتشار مصاحبه مدیرفنی باشگاه اوپن مدعی شد این تیم که متعلق به مجموعه آسپایر قطر است به عنوان نقطه شروع کار بنیادی و آکادمیک فدراسیون فوتبال این کشور با جذب نفرات مستعدی همچون پورعلی گنجی می تواند همچنان نقطه اتکایی در بحث آکادمیک و پرورش نسل جدید فوتبال داشته باشد.

منبع: ایران ورزشی

به "پورعلی گنجی اوضاع خط دفاع اوپن را سامان می دهد؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پورعلی گنجی اوضاع خط دفاع اوپن را سامان می دهد؟"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید