کتیرایی: بیرون ماندن نفرات شاخص به کاراته ایران لطمه خواهد زد، تکرار قهرمانی پاس دور از انتظار نیست

سرمربی تیم کاراته پاس ناجا گفت: در حال حاضر نیمی از پتانسیل و نفرات شاخص کاراته ایران تیمی در لیگ ندارند و این موضوع به کاراته ایران لطمه خواهد زد.

کتیرایی: بیرون ماندن نفرات شاخص به کاراته ایران لطمه خواهد زد، تکرار قهرمانی پاس دور از انتظار نیست

علیرضا کتیرایی در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرنگاران، در مورد پذیرش راهنمایی تیم کاراته پاس ناجا گفت: بعد از جدایی پایدار از تیم و پذیرش ریاست سازمان لیگ فدراسیون کاراته، مسئولان این تیم صحبت هایی را با من داشتند که در نهایت تصمیم گرفتم راهنمایی پاس ناجا را در ادامه مسابقات سوپر لیگ کاراته برعهده بگیرم.

وی در مورد شرایط تیم پاس ناجا گفت: خدا را شکر تیم ما از لحاظ پتانسیل انسانی از توانایی خوبی برخوردار است. البته مهره سرشناسی نداریم، اما بیشتر بازیکنان تیم جوانان و با انگیزه هستند و با همین بچه ها تا سرانجام نیم فصل نیز در صدر جدول گروه خود قرار گرفته است. مهمترین امتیاز تیم ما انگیزه بچه ها برای اثبات خودشان است.

سرمربی تیم تکواندو پاس ناجا در مورد تکرار عنوان قهرمانی این تیم عنوان نمود: تکرار عنوان قهرمانی پاس دور از دسترس نیست و من نیز به همین نیت وارد کارزار شدم. سال گذشته تیم ما نفرات ملی پوش خوبی مانند آسیابری، خدابخشی و صالح اباذری را در اختیار داشته است که از لحاظ تجربه یاری خوبی برای تیم بودند، اما در امسال جوانان جویای نامی داریم که نسل بعدی کاراته ایران را تشکیل خواهند بود. البته به فکر این هستیم در نیم فصل تیم را تقویت کنیم.

کتیرایی در مورد انتقاداتی که به سطح کیفی مسابقات اجرا شده است، تاکید نمود: واقعیت این است که من نیز بعد از حضور در هفته دوم مسابقات اعتقاد دارم، لیگ ما از جذابیت کافی برخوردار نیست. کسانی که مدیریت کاراته را برعهده دارند باید آسیب شناسی نمایند که چرا شرایط اینگونه شده است. کیفیت لیگ در گذشته خیلی بالاتر از شرایط فعلی بود و به ندرت بازیکنان شاخصی بود که در لیگ حضور نداشته باشد، اما در حال حاضر نیمی از پتانسیل و نفرات شاخص کاراته ایران بیرون لیگ هستند و تیمی ندارند. این موضوع به کاراته ایران لطمه خواهد زد و اثرات آن را ما در سالیان آینده مشاهده خواهیم کرد.

وی در پاسخ به این سوال که حضور پایدار در ریاست سازمان باعث ایجاد شائبه حمایت از این شده است، گفت: چیزی که در کاراته ایران زیاد است، حرف است. وقتی تیمی در مسابقات خود برنده و کیفیت خود را نشان می دهد چگونه می توانند در نتایج آن اعمال نفوذ نمایند. تیم پاس ناجا کیفیت خود را در تاتامی نشان داده است، اما در کاراته ایران همواره حرف زده می گردد.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "کتیرایی: بیرون ماندن نفرات شاخص به کاراته ایران لطمه خواهد زد، تکرار قهرمانی پاس دور از انتظار نیست" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کتیرایی: بیرون ماندن نفرات شاخص به کاراته ایران لطمه خواهد زد، تکرار قهرمانی پاس دور از انتظار نیست"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید