کشف تونل مخفی در هرم ماه مکزیک ، عکس

باستان شناسان یک تونل مخفی و یک حفره زیرزمینی در یکی از اهرام باستانی در مکزیک کشف نموده اند که متعلق به آئین مذهبی تولتک/ Toltec است.

کشف تونل مخفی در هرم ماه مکزیک ، عکس

به گزارش خبرنگاران، هرم ماه / Pyramid of the Moon بعد از هرم خورشید بزرگ ترین هرم باستانی مکزیک است که به گفته محققان کشف اخیر در منطقه تئوتیهواکان در شمال شرق مکزیکوسیتی می تواند محلی برای جمجمه ها و سایر اشیای عجیب وغریب باشد.

کشف تونل زیرزمینی نتیجه یک مطالعه اولیه با استفاده از آزمون مقاومت الکتریکی (یک شکل از نقشه برداری ژئوفیزیکی است که به ایجاد یک تصویر از زیرزمین با یاری شبیه سازی سه بعدی یاری می نماید) در اطراف هرم در ژوئن 27 است و گفته می گردد شهر باستانی تئوتیهواکان سال قبل از میلاد مسیح قبل از ورود آزتک ها بوسیله مردم تولتک ساخته شده است.

ورونیکا اورتگا مدیر پروژه حفاظت از Plaza de la Luna می گوید: تحقیقات روی فضای آئینی مرتبط با دنیای اموات شکل گرفته است و اکتشافات قبلی شامل اسکلت های تغییر شکل یافته مانند آنچه در منطقه مایان کشف شد، و یا اشیای مختلف ازجمله سنگ های سبز(گردنبند، شبه انسان های ساخته شده با موزائیک) غیر مرتبط با آنچه در زیر هرم یافت خواهد شد؛ نخواهد بود.

لازم به ذکر است تونل در عمق 8 متری و در ضلع جنوبی هرم کشف شده است که باید در ورودی دیگری داشته باشد.(که هنوز کشف نشده است)

پیش تر محققان روی رابطه تونل با جریان مقدس آب و عالم اموات در کنار اتاق های خواب ابدی تأکید می کردند که در فرهنگ مشابه مردمان این سرزمین دیده شده است.

5656

منبع: خبرآنلاین

به "کشف تونل مخفی در هرم ماه مکزیک ، عکس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کشف تونل مخفی در هرم ماه مکزیک ، عکس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید