کیه لینی: آلگری مربی باکیفیتی است و دلمان برایش تنگ خواهد شد

جورجو کیه لینی، مدافع تیم فوتبال یوونتوس از ماسیمیلیانو آلگری تمجید ویژه ای کرد.

کیه لینی: آلگری مربی باکیفیتی است و دلمان برایش تنگ خواهد شد

به گزارش خبرنگاران، جورجو کیه لینی در تمجید از ماسیمیانو آلگری که پس از کسب پنج قهرمانی در سری A، چهار قهرمانی در جام حذفی ایتالیا و دو قهرمانی در سوپرجام ایتالیا با یوونتوس، در خاتمه فصل جاری از سمت سرمربیگری بانوی پیر کنار می رود، در گفت وگو با خبرنگاران گفت: آلگری را در شهر لیورنو - زادگاه مکس آلگری - گاهی اوقات خواهم دید و با هم در تماس خواهیم بود. ماسیمیلیانو چیزهای زیادی به ما داد و در خاطر ما خواهد ماند.

مدافع 34 ساله راه راه پوشان تورین اضافه نمود: ما در خاتمه دوره مان با آلگری هستیم و باید از او بابت کارهایی که نموده، تشکر کنیم. پس از آن یوونتوس طبق روال عادی به راستا خود ادامه خواهد داد. ماسیمیلیانو مربی باکیفیتی است و همه ما در باشگاه یوونتوس دلمان برایش تنگ خواهد شد. شاید او در آینده به یووه برگشت.

وی همچنین در مورد هم تیمی ایتالیایی اش که با خاتمه فصل بازنشسته می گردد، گفت: امیدوارم بارزالی در باشگاه بماند و در کنار کادرفنی به کارش ادامه دهد. او انسانی خاص و بازیکنی باتجربه است. دلم هم برای بارزالی تنگ می گردد و این افتخار داشتم که هشت سال شگفت انگیز را با او سپری کردم. هنوز هم می توانم از آندره آ چیزهای زیادی بیاموزم.

کیه لینی در خاتمه در پاسخ به پرسشی در مورد احتمال حضور مائوریتزیو ساری، سرمربی پیشین ناپولی روی نیمکت یوونتوس به حالت شوخی گفت: ساری کیست؟ شما گفتید - آریگو - ساکی؟

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "کیه لینی: آلگری مربی باکیفیتی است و دلمان برایش تنگ خواهد شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کیه لینی: آلگری مربی باکیفیتی است و دلمان برایش تنگ خواهد شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید