گاو خشمگین در فیلادلفیا

جیمی باتلر ستاره ناراضی مینه سوتا خاتمه از تیمش جدا شد و به فیلادلفیا پیوست.

گاو خشمگین در فیلادلفیا

به گزارش خبرنگاران ، انتقال بزرگ NBA انتها نهایی شد. جیمی باتلر ستاره ناراضی مینه سوتا انتها از تیمش جدا شد و به فیلادلفیا پیوست. دوران حضور جیمی باتلر ستاره ناراضی تیم مینه سوتا تیمبرولوز در این تیم به سرانجام رسید و فوروارد آل استاری مینه سوتا، با قراردادی چند نفره به تیم فیلادلفیا سونتی سیکسرز پیوست. قراردادی که باتلر در آن تنها نبود و چند نفر دیگر را هم با خود برد! طی این قرارداد رابرت کاوینگتون، داریو ساریچ و جرید بیلس مهاجمین تیم فیلادلفیا به همراه انتخاب دوم مراسم درفت 2020 به مینه سوتا تعلق می گیرد و در ازای آن جیمی باتلر و جاستین پاتون به فیلادلفیا منتقل می شوند.

چند روز قبل از آغاز کمپ تمرینی مینه سوتا، جیمی باتلر درخواست خروج خود از تیم را به باشگاه اظهار داشت تا مهمترین ترانسفر فصل NBA در آستانه تحقق قرار بگیرد. در لیست اولیه مقصد های احتمالی باتلر نام تیم های بروکلین نتس، لس آنجلس کلیپرز، نیویورک نیکس به چشم می خورد و چند روز بعد هم تیم های هیوستون راکتس و میامی هیت به این لیست اضافه شدند. حتی میامی به انتقال باتلر بسیار نزدیک شده بود و نام گارد جوان میامی جاش ریچاردسون هم چند بار در رسانه ها مطرح شد، ولی در نهایت باتلر راهی فیلادلفیا شد.

تیم فیلادلفیا توان پرداخت 195 میلیون دلار برای قرارداد حداکثری و پنج ساله را داشت در حالی که سایر تیم ها حداکثر توان پرداخت 141 میلیون دلار برای یک قرارداد چهار ساله را داشتند.

رییس باشگاه مینه سوتا و سرمربی این تیم تام تیبودائو بعد از شکست این هفته که پنجمین شکست متوالی مینه سوتا بود تصمیم گرفتند که حضور جیمی باتلر دیگر برای تیم مفید نیست. چرا که شایعات و بحث های فراوانی پیرامون کم کاری و عدم تمرکز باتلر از سوی رسانه ها و هوادارن ایجاد شده بود. مدیران مینه سوتا که در فصل 2017 جیمی باتلر را در ازای زک لاوین، لاری مارکانن و کریس دان از شیکاگو بولز به خدمت گرفته بودند یک هدف مهم برای انتقال باتلر به سایر تیم ها در نظر داشتند و آن این بود که باتلر را به تیم های رقیب در کنفرانس غرب منتقل نکنند که نهایتا منجر به انتقال باتلر به کنفرانس شرق شد.

باتلر که سابقه 4 بار حضور در آل استار را دارد فصل پیش با میانگین 22.2 امتیاز، 5.3 ریباند، 4.9 پاس منجر به گل و 2.0 توپ ربایی در 59 بازی، فصل را به سرانجام برد. باتلر به خاطر مصدومیت دست راست در جولای و عمل جراحی مینسک پای راست در فوریه، در مجموع 21 بازی فصل گذشته را از دست داده بود.

شانس حضور فیلادلفیا در فینال و کسب قهرمانی فیلادلفیا با انتقال باتلر به این تیم از 30،1 به 16،1 و شانس قهرمانی این تیم در کنفرانس شرق از 7،1 به 3،1 افزایش یافته است. مینه سوتا و فیلادلفیا دو بار در این فصل در تاریخ 15 ژانویه و 30 مارچ مقابل یکدیگر قرار خواهند گرفت.

12

منبع: ایران ورزشی

به "گاو خشمگین در فیلادلفیا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "گاو خشمگین در فیلادلفیا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید